330

G. Pierre jelzéssel

Vidéki idill

Technika: olaj, farost
Méret: 61,5 x 90 cm
j.j.l.: G. Pierre Paris
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%