234

Papp Sándor (1868-1937)

Vihar után

olaj, vászon
54,5 x 68,5 cm
j.j.l.: Papp Papp S. 98
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%