39

Breznay Pál (1962)

Vihar után - Boszporusz a Fekete tengernél

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 116 cm
j.j.l.: Pál Breznay 2010, Isztambul
Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 731 EUR*, 2 956 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%