41

Budai Sándor (1891-1973)

Viharban

Technika: olaj, karton
Méret: 34 x 44,5 cm
j.b.l.: Budai S
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%