13

Bendéné Kovacsev Friderika (1891-1975)

Viharos Balaton

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.b.l.: Bendéné K. F.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%