58

Mezey Artúr (1907-1987)

Viharos Balaton

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Mezey Artúr
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00