117

Benedek Jenő, id. (1906-1987)

Viharos ég

Technika: olaj, farost
Méret: 25 x 29 cm
j.j.l.: Benedek
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 195 000 Ft (627 EUR*, 678 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00