31

Péterfy Ábel (1976)

Villám (2010)

Technika: olaj, vászon
Méret: 50x45 cm
j. a hátoldadlon: Péterfy Ábel
HUF 200 000 — 300 000
EUR 556 — 833
USD 612 — 917

Kikiáltási ár: 100 000 Ft (278 EUR*, 306 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%