VILLÁMÁRAS ÚJÉVI VÁSÁR - ONLINE KATALÓGUS

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a 2020. BÚÉK! 2021. - Villámáras Újévi Vásár anyaga a mai naptól elérhető a honlapunkon!

Vásárunkon a tételek villámáron azonnal elvihetőek, nem kell megvárni az árverés végét.
Amennyiben az adott tételen még nincsen licit, abban az esetben lehet villámáron megvásárolni.
A villámár a kikiáltási ár + 30%, ami már magába foglalja a 25%-os aukciós jutalékot.

Amennyiben bármi akadást észlel a rendszerben, kérem jelezze azonnal munkatársainknál az info@pinteraukcio.hu címen, vagy a +36 30 3310 600-as számon!

Licitzárás: 2021.01.10-én, vasárnap este 20.00-kor!

VILLÁMÁRAS ÚJÉVI VÁSÁR
K. Spányi Béla (1852-1914): Est (olaj, vászon, 111x 131 cm, j.b.l.: K. Spányi B.) Kikiáltási ár: 900.000 HUF
Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery