250

Veress Pál (1929-2002)

Villamoson

olaj, vászon; 100x120 cm; j.n.
Szerepelt a MODEM Szocreál kiállításán 2008-ban
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%