382

Szinte Gábor (1928-2012)

Villanytelep

olaj, farost, 100 x 120 cm, j.j.l.: Szinte
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%