47

Bódis Barnabás (1973)

Viola (2018)

Technika: olaj, ceruza, vászon
Méret: 44 x 40 cm
j.h.: Bódis Barnabás
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%