9

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955)

Virág csendélet

Technika: olaj, papír
Méret: 38 x 28 cm
j.j.l.: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%