227

Henczné Deák Adrienne (1890-1956)

Virágcsendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 81 x 60,5 cm
j.b.l.: Henczné Deák Adrienne
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%