517

Diósy Antal (1895-1977)

Virágcsendélet

Technika: akvarell, papír
Méret: 47,5 x 35,5 cm
j.b.l.: B. pest 72 IX. 5 j.j.l.: Diósy
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 52 000 Ft (167 EUR*, 181 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00