14

Schéner Mihály (1923-2009)

Virágcsendélet

Technika: olaj, karton
Méret: 42 x 30 cm
j.j.l.: Schéner M
HUF 130 000 — 170 000
EUR 418 — 546
USD 452 — 591

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%