Diósy Antal (1895-1977)

Virágcsendélet

Technika: akvarell, papír
Méret: 47,5 x 35,5 cm
j.b.l.: B. pest 72 IX. 5 j.j.l.: Diósy

Ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)