Holló László: Virágcsendélet

Holló László (1887-1976)

Virágcsendélet

Technika: olaj, kasírozott karton
Méret: 67 x 50,5 cm
j.b.l.: Holló László

Ár: 360 000 Ft (1 000 EUR*, 1 101 USD*)