Járitz Józsa: Virágcsendélet

Járitz Józsa (1893-1986)

Virágcsendélet az eredeti két "modell kaspóval"

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.f.: Járitz
a képen szereplő eredeti két vázával