151

Járitz Józsa (1893-1986)

Virágcsendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 86 x 66 cm
j.j.f.: Járitz MNG bírálati szám 39/977
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%