Angyalföldi Szabó Zoltán: Virágcsendélet

Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Virágcsendélet

Technika: olaj, farost
Méret: 120 x 100 cm
j.b.l.: Angyalföldi Szabó Zoltán 2010 IV. 20