Járitz Józsa: Virágcsendélet

221

Járitz Józsa (1893-1986)

Virágcsendélet az eredeti két "modell kaspóval"

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.f.: Járitz
a képen szereplő eredeti két vázával
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%