Frank Frigyes (1890-1976)

Virágok vörös vázában

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 50 cm
j.b.l.: Frank Frigyes

Ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)