448

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágok vörös vázában

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 50 cm
j.b.l.: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 325 000 Ft (1 044 EUR*, 1 130 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00