209

Balla Béla (1882-1965)

Virágos kert

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 41 x 52,5 cm
j.b.l.: Balla Béla
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%