511

Várdeák Ferenc (1897-1971)

Virágszedők

Technika: olaj, vászon
Méret: 79,5 x 64 cm
j.j.l.: Várdeák
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%