182

Mednyánszky László, báró (1852-1919)

Virágzó fák

olaj, karton
15 x 23,5 cm
j.j.l.: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%