31

Séday Éva (1929-2011)

Visegrád

Technika: olaj, farost
Méret: 69,5 x 79,5 cm
j.j.l.: Séday Éva 1966
HUF 130 000 — 170 000
EUR 361 — 472
USD 398 — 520

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (250 EUR*, 275 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%