268

Vitáris Gábor (1989)

Kompozíció (2022)

Technika: akril, olaj, karton
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Vitáris
HUF 550 000 — 650 000
EUR 1 528 — 1 806
USD 1 682 — 1 988

Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 111 EUR*, 1 223 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00