224

Olejnik Janka (1887-1954)

Vitéz Nagybányai Horthy Miklós

olaj, vászon, 117 x 84 cm, j.j.l.: Olejnik J. p Nagybánya, 1942
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%