85

Madarász Gyula (1858-1931)

Vitorlás a tavon

Technika: olaj, vászon
Méret: 56 x 42 cm
j.j.l.: Madarász Gy 907
HUF 200 000 — 240 000
EUR 643 — 771
USD 696 — 835

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%