172

Németh Miklós (1934-2012)

Vitorlások

Technika: olaj, papír
Méret: 70 x 100 cm
j.b.l.: PCSVM
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.10.26. 16:00