258

Pleidell János (1915-2007)

Vitorlások

Technika: olaj, farost
Méret: 49 x 70 cm
j.j.l.: Pleidell
HUF 430 000 — 480 000
EUR 1 382 — 1 542
USD 1 495 — 1 669

Kikiáltási ár: 230 000 Ft (739 EUR*, 800 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%