65

Emanuel Béla (1879-1976)

Vitorlások a Balatonon

Technika: olaj, papír
Méret: 41 x 55 cm
j.b.l.: Emánuel Béla 1949
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%