Kovács Mária: Vízparti táj

Kovács Mária (1883-1977)

Vízparti táj

Technika: olaj, karton
Méret: 22 x 26,5 cm
j.b.l.: Mári
hátoldalán MNG bírálati szám:

Ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)