262

Liezen-Mayer Sándor (1839-1898)

Vízparti táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 110 x 75 cm
j.b.l.: Liezen Mayer S.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%