43

Orbán Dezső (1884-1987)

Vízparti táj

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 24 x 31 cm
j.j.l.: Orbán
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%