30

Dobroszláv József (1932-2016)

Vízparti táj alakkal

Technika: akvarell, papír
Méret: 32,5 x 46,5 cm
j.b.l.: Dobroszláv József 1988
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%