447

van de Velde, Adriaennak tulajdonítva,

Vízparti táj alakokkal

olaj, vászon, 70 x 102 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft (24 100 EUR*, 26 082 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%