9

Daday Gerő (1890-1979)

Vízparti táj ladikkal

Technika: kartonra kasírozott vászon
Méret: 32 x 41,5 cm
j.j.l.: Daday
HUF 80 000 — 90 000
EUR 257 — 289
USD 278 — 313

Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%