147

Halvax Gyula (1906-1984)

Vízparti város

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 86 cm
j.b.l.: Halvax Gyula 1956
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%