110

Klie Zoltán (1897-1992)

Vízparton

Technika: akvarell, papír
Méret: 34 x 49 cm
j.b.l.: Klie 1975
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%