Ismeretlen (XIX. század)

Pressburg (Pozsony)

Technika: olaj, vászon
Méret: 24,5 x 34,5 cm
j.h.: Rudolf Alt 1897 Pressburg
Szépművészeti Múzeum bírálati szám: 127/979
MNG bírálati szám: 120/1954
BÁV aukciós etikett 48. aukció

VÉDETT