199

Ismeretlen (XIX. század)

Pressburg (Pozsony)

Technika: olaj, vászon
Méret: 24,5 x 34,5 cm
j.h.: Rudolf Alt 1897 Pressburg
Szépművészeti Múzeum bírálati szám: 127/979
MNG bírálati szám: 120/1954
BÁV aukciós etikett 48. aukció
HUF 450 000 — 550 000
EUR 1 250 — 1 528
USD 1 376 — 1 682

Kikiáltási ár: 250 000 Ft (694 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00