160

Klimó Károly (1936)

Vörös kompozíció

Technika: akvarell, papír
Méret: 50 x 65 cm
j.j.l.: 2009 Klimó K.
HUF 300 000 — 360 000
EUR 833 — 1 000
USD 917 — 1 101

Kikiáltási ár: 150 000 Ft (417 EUR*, 459 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%