48

Vörös Géza (1897-1957)

Vándorcirkusz

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70,5 cm
j.j.l.: Vörös Géza Nm. 953.
HUF 350 000 — 450 000
EUR 972 — 1 250
USD 1 070 — 1 376

Kikiáltási ár: 200 000 Ft (556 EUR*, 612 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%