42

VÖRÖSMARTY-ALBUM

A költő válogatott költeményei.
Csongor és Tünde.
Szerkesztette: Lándor Tivadar.
Husz színes műmelléklettel és számos szövegképpel.
A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás.
Budapest, é. n., Franklin, 119 l.
Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Korának megfelelő, jó állapotban.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft (13 EUR*, 14 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%