251

Martinek József (1904-1996)

Vörösmaty utca Szegeden

Technika: olaj, vászon
Méret: 41 x 50,5 cm
j.b.l.: Martinek József Szeged 1957
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%