146

Wuger, Eduard (1830-1880)

Csendélet szőlővel

Technika: olaj, vászon
Méret: 95 x 86 cm
j.j.l.: E. Wuger
HUF 1 200 000 — 1 500 000
EUR 3 333 — 4 167
USD 3 670 — 4 587

Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 361 EUR*, 2 599 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%