306

Szentmiklóssy M. Sándor (?-?)

Zalai táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Szentmihályi M. Sándor
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%