56

Zászkaliczky Ágnes (1980)

Morcote (2021)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 100 cm
j.j.l.: Zászkaliczky Ágnes
HUF 1 400 000 — 1 600 000
EUR 3 889 — 4 444
USD 4 281 — 4 893

Kikiáltási ár: 950 000 Ft (2 639 EUR*, 2 905 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00